Deviņas Pamata soļi īpašniekam: Būvniecības Aizdevums Celtniekam

Īpašnieks celtnieks konstrukcija dod iespēju veidot savu mājās un nopelnīt daudz momentu sviedru kapitāla procesā. Tomēr aizdevums process ir vairāk iesaistīti un laikietilpīga nekā vienkāršu pirkšanu vai refinansēt aizdevumu. Ja jūs apsverat to īpašnieks celtnieks, izprast šīs deviņas pamata soļus padarīs projekta finansēšanu un plānošanu daudz gludāka.

Business & Finance

1.Solis: Īpašnieks Celtnieks kvalifikācija. Pirms jūs ieguldīt pārāk daudz laika un naudas, plānojot savu būvniecības projektu, runāt ar īpašnieku celtnieks būvniecības kredītspeciālistu par pretendēt uz finansējumu. Atzīsim – gandrīz neviens no mums nevar uzbūvēt māju bez naudas aizņemšanās no bankas. Tātad, ņem dažus mirkļus runāt ar aizdevēju, kurš specializējas īpašnieks celtnieks finansēšanā un uzzināt sīkāku informāciju par programmu, kas jūs varētu saņemt.

2.Solis: Apstiprinājums Pirmajā posmā, jūs vienkārši got iepriekš kvalificēti, kas nozīmē, neviens velk savu kredītu vai izskatīt jebkuru pieteikumu dokumentāciju. Pie pirms apstiprināšanas posmā, jūs faktiski pieteikties īpašnieks celtnieks būvniecības aizdevumu un piešķir aizdevējam tiesības pull jūsu kredīta ziņojumu un pārskatīt dažas ienākumi aktīvu dokumentāciju, kā arī izskatīt jebkuru papildu informāciju par projektu jūs apsver ēkā.

3.Solis: Sagatavošanas un iesniegšana. Jūsu dokumentācija pirms apstiprināšanas minēts divu posmu tiks galvenokārt balstās uz informāciju, kas jums aizpildīt par pieteikumu. Tagad jums ir iesniegt dokumentus, lai pierādītu, ka jūs sniedza precīzu informāciju. Nē īpašnieks celtnieks kredīta failu var iet caur oficiālu riska parakstīšanu līdz visi dokumentiem un dokumentāciju ir iesniegta. Lūk, īss kopsavilkums par tipisku priekšmetus, kas nepieciešami, lai īpašnieks celtnieks būvniecības aizdevumu: a) Ienākumu un aktīvu dokumentāciju, lai pierādītu jums nopelnīt ienākumus jūs pieprasīta pieteikumā, un pierādīt, ka jums ir pietiekami daudz naudas bankā / ietaupījumiem; b) rasējumu un mājas plāni būs nepieciešami, lai novērtēšana jāpabeidz četrās soli tālāk uzskaitīti; c) Īpašnieks celtnieks budžets būs precīzi jāapkopo tā aizdevējs zina, cik daudz naudas, lai aizdot, lai iegūtu mājas uzbūvēts; d) Ievērojot partija pirkuma līgums (vai norēķinu paziņojums, ja jums jau pirkusi) un tīrs nosaukums apdrošināšanu par īpašumu, lai pierādītu, ka nav slēptās aizturējuma tiesības novietoti pret zemi. Protams, ir arī citas preces, būs vajadzīgi, bet šie četri posteņi iepriekš ir stalwarts Tāda īpašnieks celtnieks kredīta failu. Kad šie posteņi ir veiksmīgi pabeigta, jūs esat gandrīz gatavi doties uz parakstīšanas fāzē – tiklīdz vērtējumu tiek darīts.

4.Solis: Būvniecības kredītu vērtēšanas. Par īpašnieku celtnieks būvniecības aizdevumu, jums būs nepieciešams novērtējums pabeigts, pamatojoties uz zemes, kuru vēlaties attīstīt un mājas plāniem, kas jūs vēlaties veidot. Vērtētājs izskatīs jūsu nākotnes mājas plānus un specifikācijām un noteiks paredzamo vērtību, pamatojoties uz neseno pārdošanu ļoti līdzīgu māju tiešā tuvumā. Ja Jūs esat iestādes īpašnieks celtnieks, kurš mēģina būvēt mājas, kas ir no parastā jūsu vietējā teritorijā, jums būs visvairāk noteikti ir problēmas iegūt adekvātu novērtējumu pabeigta.

5.Solis: Īpašnieks Celtnieks apdrošinātāju. Tāpat kā jebkuru citu hipotēku, jūsu fails būs jāiet cauri parakstīšanu. Tomēr, atšķirībā no vienkāršākām aizdevumiem, īpašnieks celtnieks būvniecības aizdevumu prasīs parakstījušās divos pamata posmos – parakstītajām savu kredītspēju kā aizņēmējs un parakstīšanas projekta cienīgumu, pamatojoties uz novērtējumu un budžetu. Noteikti ceram, ka parakstīšanas posms, lai ilgāk par īpašnieka celtnieks būvniecības aizdevumu, nekā būtu nepieciešams vienkāršāku iegādi vai refinansēt aizdevumu.

6.Solis: Noskaidrošanas nosacījumi. Kad īpašnieks celtnieks kredīts tiek oficiāli apstiprināta parakstīšanā, tur būs gandrīz noteikti būs vairākas nelielas nosacījumus vai jautājumi, kas jāatrisina, pirms jūs varat aizvērt par aizdevumu. Parasti tās ir nelielas problēmas, piemēram, atjauninot samaksas nepilnīgs no darba vai sniedzot jaunāko konta izrakstu. Tomēr dažreiz būs jautājumi un bažas par novērtējumu, kas būs jārisina. Bieži vien, ka vērtētājs būs veikt labojumus vai atjauninājumus projektu izvērtēšanu, lai apmierinātu kādi jautājumi, ka parakstītājs ir.

7.Solis: Īpašnieka Celtnieka Aizdevums. Noslēguma Tiklīdz jūsu failu ir noskaidroti visi apstākļi, jūsu slēgšana var tikt plānots. Tu dosies sēdēt ar savu noslēguma aģents vai advokāts un parakstīt visu no gala dokumentu. Ja jūsu īpašnieks celtnieks būvniecība aizdevums ir labs, tas būs vajadzīgs jūsu vienīgā slēgšana. Jums nebūs jāiet cauri citu aizvēršanas, kad jūsu mājas ir pabeigta, un pāriet uz pastāvīgo hipotēku. Tas slēgšana ir arī laiks, ka būvniecība aizdevums finansēs naudu, lai nomaksātu zemi.

8.Solis: Ņemot Konstrukcijas Aizdevumu vērš. Uzcelt pašiem savu māju. Kā īpašnieks celtnieks, jūs aizvedīs vērš no aizdevēja, kā jūs veidot jūsu mājās. Cerams, jūs esat izvēlējies īpašnieks celtnieks būvniecības aizdevumu, kas ļauj jums veikt vērš pamatojoties uz atsevišķiem būvniecības priekšmetus, lai jums nav, lai finansētu milzīgus būvniecības laikā. Būvniecības posmā, aizdevējs arī turpinās atjaunināt nosaukumu apdrošināšanu, lai nodrošinātu, ka neviens nav likts jebkādu aizturējuma tiesības uz īpašumu, kamēr jūs veidot savu māju. Šie virsraksts darba atjauninājumi bieži sauc apstiprinājumus vai datuma kritumus.

9.Solis: Pārvērst uz Jūsu pastāvīgajam Hipotēku un pārcelties uz savu jauno mājas. Kad īpašnieks celtnieks būvniecība ir pabeigta, jūs varat pārvietot uz savu jauno mājās un pārvērst savu pastāvīgo hipotēku. Tam nevajadzētu prasīt otru slēgšanu. Ja jums bija laiks, lai kopā precīzu budžetu un nolīgt kvalitatīvus apakšuzņēmējus, tad jūsu īpašnieks celtnieks projekts būtu veiksmīgi beigties. Jums vajadzētu pārcelties uz savu jauno mājas ar daudz instant sviedru kapitāla ka jūs nopelnījis, izgriežot izmaksas ģenerāluzņēmējs un būvniecības procesu sevi pārvaldīt, kā īpašnieks celtnieks.

Izvēlēties iet uz kruīzu katru gadu: Domāšanai lēti ceļojumi kruīzi

Gandrīz 10 miljoni cilvēku izvēlas iet kruīzi katru gadu. Visvairāk apmeklē un mīļākie galamērķi ietver Miami, Havaju salas, Florida un Karību jūras reģionā.

Ir kruīzi cilvēki meklē getaway, meklē luksusa, pensionāriem vai ģimenēm salidojumos. Ir kruīzi Mystery mīļotājiem, piedzīvojumu mīļotājiem, singles, medusmēnesis un vairāk. Savādi, visi meklē jauku relaksējošu brīvdienu un veidiem, kā iegūt lētu kruīzi piedāvājumus.

Tur var būt daudz atšķirību kruīzi izmaksu ziņā, garumu, kuģa stilā, pasažieru skaitu, utt Tagad lai kāds plānojot kruīza, izmaksas būs jautājums visvairāk, jo pārsvarā visi šie kruīzi parasti ir nedaudz ekstravagants ierobežotā budžeta brīvdienām.

Kad cenu kruīza, aviobiļetes nav iekļauta. Kruīza tikai cenas var būt jebkur no četrsimt līdz vairākiem tūkstošiem dolāru atkarībā no ērtības jūs piedāvātajiem kuģa uzturēšanās ilguma, galamērķu un sezonas. Par vidēji ceļojums uz kruīza kuģa, var maksāt ap $ 500 vienai personai. Bet vispār, viens nonāks maksāt divreiz publicētās cenas kā pārtiku un daudz citām rekreācijas darbībām nedrīkst iekļaut minēto cenu. Tātad, tas vienmēr ir ieteicams doties uz Cheap Cruises un meklēt lētas kruīzi darījumiem.

Tātad, jautājums šeit ir, kā meklēt un iegūt lētu ceļojumu kruīzi? Ir daudz kruīza laineriem, kas nāk klajā ar diskonta un lētu kruīzu piedāvājumus klusajā sezonā, un var būt labākais bet, jo tas nozīmē mazāk steigas.

Jūs varat arī izmantot pēdējā minūtē nozagt ka nodrošina lētu ceļojumu kruīzi un piedāvājumus. Tie ir pieejami tikai tad, ja šie kruīzi netiek pilnībā rezervēts, un ir bura par konkrētu fiksētu datumu, tad viņi mēdz nomest mamuts cenas, lai lure klientiem.

Tāpat, ja jūs grāmatu grupā, jūs varat parasti iegūt grupas atlaidi, jo laineris saņem lielāko daļu pasažieru uz kuģa. Neatkarīgi no šīm stratēģijām, mēs iesakām dodas viss iekļauts Samaksu ekskursijām, kā jūs varat pavadīt lielāko daļu savu naudu par pārtiku un dodas uz galamērķi no ostas ekskursijas.

tik lēti kruīzi un biļetes var nepalīdzēs savu cēloni, bet gan labi izpētītas plānu un informāciju par to pašu būs pārliecinieties, ka jums ir jūsu sapņu brīvdienas budžeta līnijā kopā ar biļetēm uz lētu kruīzi.

Ikviens vēlas, lai ietaupītu grūti nopelnīto naudu – budžeta lidojumi Pakistānā

Meklē ceļojumu uz Islamabadu? Ir pieejams liels skaits lētu lidojumu Jūsu ceļojumiem uz Pakistānu. Jūs varat veikt lētus lidojumus uz Islamabadā jūsu reisā un ekskursijas. Ikvienam vēlas, lai ietaupītu grūti nopelnīto naudu vai kredīti ilgtermiņā , tāpēc ņemot lētu lidojumu galā ir viens no labas iespējas. Islamabada ir desmitā lielākā pilsēta un galvaspilsēta Pakistānā. Šī pilsēta ir labi zināms, tas ir agresijas un draudzīgi cilvēki.

Vai esat ceļojumā uz brīvdienu vai darījumu braucienu, lēti lidojumi uz Islamabadā ir labākā lieta, ka jūs varat darīt, lai samazinātu savus izdevumus. Gan tiešā, gan netiešie lidojumi ir pieejami no AK Islamabadā par zemām cenām. Netiešie lidojumi, kas ir pieejami Islamabadā ir Etihad, Katara Airways, Emirates un turku Airways. Pakistan International Airline ir vienīgais tiešais lidojums, kas ir pieejama no UK. Visi šie lidojumi ir pieejami no Liverpool, Manchester, Birmingemā, Edinburgā, Getvikas un visām citām lielākajām pilsētām UK.

Lēti lidojumi uz Islamabadā var atrast, veicot nelielu meklēšanu internetā. Saraksts ceļojumu mājas lapām parādīsies meklētājprogrammas. Izvēlieties tīmekļa vietni, kas piedāvā Jums labāko lētu piedāvājumu un maksimālu labumu jūsu ceļojuma. Šīs mājas lapas palīdzēs Jums salīdzināt un analizēt savu ceļojumu efektīvāk un lietderīgāk. Sakarā ar lielo konkurenci starp aviosabiedrībām, visas aviosabiedrības sniedzam zemu izmaksu lidojumiem un lēti lidojumi uz Islamabadā. Ņem par labu šo konkursu un paķert labāko aviokompāniju.

Ar šīm aviokompānijām jūs varat plānot savu starptautisko ceļošanu regulāri un bieži. Izbaudiet pārgājieni, pārgājieni un Para slīd pie Margalla Hills, makšķerēt Rawal ezera. Nakts dzīve pastāv Islamabadā, bet tas ir grūti atrast. Nacionālā mākslas galerija, Daman-e-Koh, Pir Sohawa, Shakarparian, Pakistāna Dabas muzejs, Rawal ezers promenāde, Rose Jasmine Garden, uc ir daži no galvenajiem tūrisma objektiem.

Jūs varat lūgt brīvdienu paketes, atlaižu lidojumi, lētas aviobiļešu un lētas aviobiļetes. Dažreiz aviokompānijas piedāvā solīšanas iespēju, jūs varat piedāvāt par aviosabiedrību, ar kuru jūs vēlētos ceļot. Izvēlēties labāko piedāvājumu par savu ceļojumu uz Islamabadā nu pa lētu lidojumu, iepakojumiem vai ar kādu citu ceļu. Dārgākā maksājums nokļūt uz Pakistānu ir gaisa biļete. Kad jums iegūt lētu aviobiļešu, viss cits veids pārvadājumu, piemēram, taksometru, autobusu, automašīnu un rikšas ir par zemām cenām.

Richard Johnes ir piedāvāt Cheap gaisa ceļojumu un brīvdienu paketes konsultācijas ilgu laiku . Lai atrastu Cheap Lidojumi uz Manila, Lēti lidojumi uz Karači, lēti lidojumi uz Sidneju, lētus lidojumus uz Islamabadā un meklēšanas lidojumus tiešsaistē, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, apmeklējiet